Ju jeni vizitori 4202809

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira tek Spitali Gjerman!
 • WhatsApp Image 2016-10-17 at 18.15.02 (2)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-17 at 18.15.02 (2)%1/7
  • WhatsApp Image 2016-10-17 at 18.15.53%2/7
  • WhatsApp Image 2016-10-17 at 18.15.02 (6)%3/7
  • WhatsApp Image 2016-10-17 at 18.15.02 (5)%4/7
  • WhatsApp Image 2016-10-17 at 18.15.02%5/7
  • WhatsApp Image 2016-10-17 at 18.15.53 (1)%6/7
  • WhatsApp Image 2016-10-17 at 18.15.02 (3)%7/7
  1/7
  WhatsApp Image 2016-10-17 at 18.15.02 (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 427
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Rr."Kavajes"
  • Zona e brendshme: 60 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te mira ne qytet,organizohet ne nje dhome ndenje,ne dhome fjetje,nje tualet dhe nje ballkon.
  Orientimi ne drejtimin Jug-Lindje ben te mundur ndricim te mire,ajrosje dhe pamje shume te kendshme!
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta