Ju jeni vizitori 4620621

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje prane Zogut te Zi .
 • 20160422_175142
  Full Screen
  • 20160422_175142%1/7
  • 20160422_174625%2/7
  • 20160422_174636%3/7
  • 20160422_175235%4/7
  • 20160509_185829%5/7
  • 20160509_190418%6/7
  • 20160509_185904%7/7
  1/7
  20160422_175142
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 702
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Zogu i Zi
  • Zona e brendshme: 109 m²
  • Mbulim zone: 109 m²
   • per shitje 100 500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte ne nje nga zonat me te aksesueshme te tiranes , prane pallatit te sportit 'Asllan Rusi'. Eshte i kompozur ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhina e gatimit .Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka punime teper cilesore. Ndodhet ne katin e 5-te te banimit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 109.00 m²
   • Zone interneti 109.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klinton Shabanaj
  Telefone: +355694050016
  email: klinton.shabanaj@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %