Ju jeni vizitori 4158211

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambient per zyre
 • IMG_2141
  Full Screen
  • IMG_2141%1/3
  • IMG_2133%2/3
  • IMG_2134%3/3
  1/3
  IMG_2141
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 703
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 65,40 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient per zyre tek Blv.Gjergj Fishta mbrapa ish Ekspozites,Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri,ka nje siperfaqe te pergjithshme 65.4m2 ,e organizuar me nje siperfaqe te madhe dhe 1tualet.Per me shume informacion dhe vizite ne prone te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 65.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta