Ju jeni vizitori 4166941

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qera Apartament 1+1, tek St. Dinamo
 • 14741606_10208956639371664_1936360030_n
  Full Screen
  • 14741606_10208956639371664_1936360030_n%1/8
  • 14699794_10208956637891627_1988961158_n%2/8
  • 14627787_10208956638971654_1781780050_n%3/8
  • 14793909_10208956637731623_1834779664_n%4/8
  • 14793709_10208956637531618_772608326_n%5/8
  • 14793848_10208956637011605_240530775_n%6/8
  • 14797345_10208956637291612_2044386109_n%7/8
  • 14798928_10208956638611645_1520523869_n%8/8
  1/8
  14741606_10208956639371664_1936360030_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 518
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sulejman Delvina
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri, cilesore me vetem 2 apartamente ne nje kat. Eshte nje apartament shume spacioz i organizuar ne 1 ambient ndenie/gatimi, 1 dhome gjumi me ballkon, dhe 2 tualete (me dritare). Ka pamje te lire dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te Tiranes. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta