Ju jeni vizitori 4630202

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1 me verande te madhe
 • 20161010_120150
  Full Screen
  • 20161010_120150%1/34
  • 20161010_120141%2/34
  • 20161010_121055%3/34
  • 20161010_120416%4/34
  • 20161010_120411%5/34
  • 20161010_120701%6/34
  • 20161010_120731%7/34
  • 20161010_120335%8/34
  • 20161010_120326%9/34
  • 20161010_120342%10/34
  • 20161010_120355%11/34
  • 20161010_120403%12/34
  • 20161010_120446%13/34
  • 20161010_120515%14/34
  • 20161010_120454%15/34
  • 20161010_120543%16/34
  • 20161010_120533%17/34
  • 20161010_120517%18/34
  • 20161010_120722%19/34
  • 20161010_120836%20/34
  • 20161010_121012%21/34
  • 20161010_121020%22/34
  • 20161010_121002%23/34
  • 20161010_120957%24/34
  • 20161010_120938%25/34
  • 20161010_121017%26/34
  • 20161010_120748%27/34
  • 20161010_120919%28/34
  • 20161010_120756%29/34
  • 20161010_121028%30/34
  • 20161010_120858%31/34
  • 20161010_120844%32/34
  • 20161010_120806%33/34
  • 20161010_121039%34/34
  1/34
  20161010_120150
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 173
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Perballe Misto Mame
  • Zona e brendshme: 134 m²
  • Mbulim zone: 249 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka nje siperfaqje te brendshme prej 123 m2 dhe perbehet nga nje sallon i madh pritjeje me dalje ne ballkon dhe nje dalje tjeter ne verande, me kuzhine te veçuar, 3 dhoma gjumi te medha dhe 2 tualete. Dhoma matrimoniale ka brenda nje tualet me sistem ngrohjeje e te pajisur me hidromasazh dhe sistem incaso si dhe nje dhome-garderobe brenda. Nje dhome per femije dhe nje tjeter per miqte. Veranda ka siperfaqe prej 115 m2, nga te cilat nje pjese eshte e mbuluar me konstruksion metalik dhe e shtruar me pllaka. Veranda te ofron nje pamje te lire dhe shume te bukur te qytetit.


  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me nje arredim bashkekohor, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket moderne,grila persiane, muret e jashtme jane te veshur me polisterol, dritare plastike me 2 shtresa xhami, lidhje 3-fazore etj.
  Ndodhet ne katin e 9 te pallatit te ri me ashensor, shkalle me ndricim, mirembahet nga administratori. Ka mundesi parkimi dhe apartamenti ka ndicim nga dielli gjate gjithe dites. Zoteron çertifikate pronesie.
  Ne zone gjenden te gjitha sherbimet publike, eshte shume e qete dhe ka akses ne rruge kryesore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 249.00 m²
   • Zone interneti 134.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %