Ju jeni vizitori 4659741

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET PENTHOUSE 640m2 I MOBILUAR PERFSHIRE 2 GARAZHE
Ekskluzive
 • d78f6b31-371f-4d4f-8a18-d50ba011c6c8
  Full Screen
  • d78f6b31-371f-4d4f-8a18-d50ba011c6c8%1/28
  • 6effe8e6-6afc-4ac1-8078-5fe7914c1bd5%2/28
  • 01aa37bf-c90f-4e3c-b157-b8ad068bcd14%3/28
  • 48a6389c-3464-4b19-baa1-4aa3bab316d1%4/28
  • 08ff0170-4f71-4d13-afc7-bfb629a5bb89%5/28
  • 06295c68-a5fd-48e4-b74c-c92867c46e64%6/28
  • a0d59c7d-1683-4f70-b73f-fd740f2d4ded%7/28
  • 9cf8ea80-9e88-4436-b814-2d57586991d3%8/28
  • 2ef733d7-a41e-4ce7-8a07-8e195704f12a%9/28
  • 10e2bd1a-6861-4928-b4b3-e4d357b5a200%10/28
  • 21dbdd20-6ecd-4e3f-bbaa-be7df128fd9a%11/28
  • a36dac7d-bfe5-40d7-9d03-a07463d88581%12/28
  • 115f1954-d87d-4b8c-8987-a7b56e0d9b1b%13/28
  • 574d3d63-b374-4971-8a48-11e6ef142e4e%14/28
  • 06ab78d6-052e-4252-8c67-94ba76a0eb88%15/28
  • 175b6461-8898-4294-bb92-d05884b378b6%16/28
  • 2d3d72bf-6465-4bcb-b21f-48d36905d56e%17/28
  • 1fe41145-1d8e-4240-ae30-520fb077cfe4%18/28
  • 9683d816-1cec-4d36-a5d3-1b72854b39d4%19/28
  • 5721179c-a5ed-48b1-b528-0d39cdb604d5%20/28
  • 65b3ec12-38b3-4050-82f4-06b5bd9f47b0%21/28
  • 483dd66a-9cbb-4e43-8a8b-4652bdf61087%22/28
  • 914cfe9c-3a35-4a60-bf4e-b4345cd1c55e%23/28
  • b679b8eb-a0fd-43d6-b1c5-8fe437b60f79%24/28
  • 146129ae-fc3e-4488-87ab-4a672cbcc82b%25/28
  • bcec9918-3657-4536-bab6-e97d2b3cfdd7 (1)%26/28
  • da26c1ae-dc89-42ac-b70b-1ba31000a108%27/28
  • faefed45-9efe-4f18-aa4d-f253beb4eb07 (1)%28/28
  1/28
  d78f6b31-371f-4d4f-8a18-d50ba011c6c8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 174
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Penthouse
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Tom Plezha"
  • Zona e brendshme: 390 m²
  • Mbulim zone: 640 m²
   • per shitje 320 000 €
 • Detajet e prones

  Tek rrethrrotullimi i Unazes se Re, shitet penthouse ne katin e fundit te nje ndertimi te ri dhe shume cilesor. Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore Teodor Keko dhe zona perreth i ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka nje siperfaqe 390 m2 dhe nje verande 250m2 te orientuar nga Lindja dhe Jug-Perendimi. Veranda eshte e shtruar dhe e rrethuar, gje qe krijon pavarsi nga apartamentet perreth. Penthouse ka nje ambient ndenje me siperfaqe shume te madhe, 4 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dy garderoba te vecuara dhe tualet te vecante, 4 tualete te tjera me dritare, 1 studio, 1 dhome gatimi, nje lavanteri dhe nje palester me te gjitha paisjet. Ne ambientin e ndenjes ka nje oxhak i cili eshte funksional, pavarsisht kesaj apartamenti ka sistem ngrohje ftohje me kaldaje, gjithashtu edhe kondicionere ne te gjitha dhomat. Cdo element eshte projektuar deri ne detaj dhe investimi i bere ne apartament ka nje kosto shume te larte. E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket druri dhe muret kane te gjitha hidrotermoizolim. Cmimi perfshin mobilimin total si dhe 2 garazhe te mbyllura. Ky apartament ofron hapesira te bollshme per nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.
  Per nje vizite ne kete prone kaq te vecante jeni te ftuar te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 640.00 m²
   • Zone interneti 390.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %