Ju jeni vizitori 4183091

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament ne rrugen e Durresit
 • WhatsApp Image 2016-10-19 at 09.46.46 (3)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 09.46.46 (3)%1/7
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 09.46.46 (4)%2/7
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 09.46.46 (2)%3/7
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 09.46.46 (8)%4/7
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 09.46.46%5/7
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 09.46.46 (10)%6/7
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 09.46.46 (9)%7/7
  1/7
  WhatsApp Image 2016-10-19 at 09.46.46 (3)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 495
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume cilesore ne nje zone me shume facilitete.
  Apartamenti eshte i kompozuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje dhe 1 tualet.
  Drejtimi i apartamentit eshte nga jugu dhe perendimi.
  Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe shume komod.
  Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta