Ju jeni vizitori 4618922

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Qera ose Shitje te Kopeshti Zoologjik
 • DSCN1381
  Full Screen
  • DSCN1381%1/12
  • DSCN1374%2/12
  • 14628282_941413786004464_1921338090_n%3/12
  • DSCN1389%4/12
  • 14803322_941413782671131_1262900368_o%5/12
  • 14807953_941413959337780_1493398594_o%6/12
  • DSCN1377%7/12
  • DSCN1378%8/12
  • DSCN1380%9/12
  • DSCN1385%10/12
  • DSCN1386%11/12
  • DSCN1388%12/12
  1/12
  DSCN1381
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 706
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopeshti Zoologjik
  • Zona e brendshme: 70,60 m²
  • Mbulim zone: 81,10 m²
   • per shitje 97 000 €
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per banim. Qetesia dhe ajri i paster e ben kete zone shume te frekuentushme. Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyre. Apartamenti eshte ne katin e peste dhe ka taracen e personalizuar. Orientimi eshte jug . Apartamenti eshte ne nje nga pallatet me cilesore si ndertim. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 81.10 m²
   • Zone interneti 70.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %