Ju jeni vizitori 4618765

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per qera
 • IMG_8691
  Full Screen
  • IMG_8691%1/5
  • IMG_8690%2/5
  • IMG_8695%3/5
  • IMG_8698%4/5
  • IMG_8699%5/5
  1/5
  IMG_8691
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 707
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Tish Daija
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 700 m²
  • Zone toke: 150 m²
   • Per qira  1 450 €
 • Detajet e prones

  Jepet per qera ambjent prane Qendres Kristal
  Ambejnti eshte teresisht i rregulluar dhe me akses te menjehershem nga rruga kryesore
  Linje trefazor ,kat 0
  Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 700.00 m²
   • Zone toke 150.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Cino
  Telefone: 00355694050064
  email: i.cino@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta