Ju jeni vizitori 4620591

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • 14796172_131374993997517_1965857508_o
  Full Screen
  • 14796172_131374993997517_1965857508_o%1/19
  • SAM_1326%2/19
  • SAM_1327%3/19
  • SAM_1329%4/19
  • SAM_1328%5/19
  • SAM_1330%6/19
  • SAM_1331%7/19
  • SAM_1332%8/19
  • SAM_1334%9/19
  • SAM_1338%10/19
  • SAM_1339%11/19
  • SAM_1340%12/19
  • SAM_1342%13/19
  • SAM_1341%14/19
  • SAM_1343%15/19
  • SAM_1344%16/19
  • SAM_1345%17/19
  • SAM_1346%18/19
  • SAM_1347%19/19
  1/19
  14796172_131374993997517_1965857508_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 446
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Islam Alla
  • Zona e brendshme: 121 m²
   • per shitje 1 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1, ne katin e 8, te nje pallati te ri, me siperfaqe te brendshme 121 m2. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+kuzhine, 1 ballkon dhe 2 tualete. Disponon dokumentacion te rregullt.
  Ju ftojme te na kontaktoni per te planifkuar nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 121.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %