Ju jeni vizitori 4685384

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 mbrapa Ambasades Amerikane.
 • 7
  Full Screen
  • 7%1/8
  • 4%2/8
  • 1%3/8
  • 3%4/8
  • 10%5/8
  • 12%6/8
  • 14%7/8
  • 16%8/8
  1/8
  7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 519
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Budi
  • Zona e brendshme: 103 m²
   • per shitje 79 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 3+1 te rruga Budi ,mbrapa Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje, 2 tualete me ajrim dhe 2 ballkone.Apartamenti disponon certifikate pronesie . Per nje vizite ne prone apo informacione te hollesishme mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 103.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %