Ju jeni vizitori 4685345

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Hotel te Rruga :Qemal Stafa
 • 2
  Full Screen
  • 2%1/2
  • 1%2/2
  1/2
  2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 520
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Qemal Stafa
  • Zona e brendshme: 322 m²
   • per shitje 1 000 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Hotel te Rruga :Qemal Stafa vetem 5-minuta nga Qendra e Tiranes.Godina eshte 3-kate plus 1-kat papafingo.Aktualisht funksionon si Hotel dhe eshte i dhene me qira.Prona disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 0
   • Dhoma ndenje 0
   • te gjitha dhomat 0
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 0
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 322.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %