Ju jeni vizitori 4578501

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 tek Liqeni I Thate
 • ID31ef5f00-0000-0500-0000-000003055f8d
  Full Screen
  • ID31ef5f00-0000-0500-0000-000003055f8d%1/1
  1/1
  ID31ef5f00-0000-0500-0000-000003055f8d
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 526
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: RRuga. Hamdi Sina, Liqeni i Thate
  • Zona e brendshme: 81,60 m²
  • Mbulim zone: 94,50 m²
   • per shitje 78 000 €
 • Detajet e prones

  Tek Liqeni i thate shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri.
  Apartamenti ndodhet në katin e 3 në një ndër pallat cilesor ne nje nder zonat me te kerkuara dhe me te qeta në Tiranë. Ambjenti i ketij apartamenti eshte i organizuar sallon +guzhine, 2dhoma gjumi, 1 tualete dhe 2 ballkone.Afërsia me çdo facilitet publik dhe privat si dhe vendndodhja në një ndër pallatet më cilësorë e bëjnë një pronë shumë të mirë për banim.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.50 m²
   • Zone interneti 81.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %