Ju jeni vizitori 4683584

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira 2+1 tek Pami
 • - Entrance
  Full Screen
  • - Entrance%1/6
  • - Bedroom 2 a%2/6
  • - Bedroom 2 b%3/6
  • - Bedroom 1 a%4/6
  • - Bathroom 1%5/6
  • - Bathroom 2%6/6
  1/6
  - Entrance
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 527
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Shyqyri Brari, tek Pami.
  • Zona e brendshme: 117 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Tek Pami jepet me qira apartament 2+1 ne nje pallat te ri.
  Apartamenti ndodhet në katin e 3te në një ndër pallatet cilesor dhe ne nje nder zonat me te kerkuara në Tiranë. Apartamenti ka orientim jug/lindje. Ambjenti i ketij apartamenti eshte i organizuar sallon +guzhine, 2dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone dhe ka nje mobilim modern.Afërsia me çdo facilitet publik dhe privat si dhe vendndodhja në një ndër pallatet më cilësorë e bëjnë një pronë shumë të mirë për banim.Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 117.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta