Ju jeni vizitori 4625820

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Misto Mame
 • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.51.47(1)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.51.47(1)%1/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.52.24%2/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.52.25%3/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.51.41(1)%4/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.52.23%5/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.52.23(1)%6/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.51.46%7/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.51.46(2)%8/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.51.48(1)%9/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.52.21%10/11
  • WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.51.41%11/11
  1/11
  WhatsApp Image 2016-10-19 at 15.51.47(1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 178
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Besim Alla
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 112 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne zonen e Misto Mame.Apartament ndodhet ne katin e trete te nje pallati te viteve te fundit.Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe me akses me rrugen kryesore.Zoteron kontrate porosie.Organizimi i apartamentit eshte ana me pozitive e tij,duke qene se ndarja e ambjenteve eshte realizuar nga vete pronari.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, dhoma e gatimit e cila ndodhet e ndare nga salloni,salloni ballkon dhe dy tualete.Pjese e cmimit eshte dhe mobilimi i pjesshem.
  Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %