Ju jeni vizitori 4693436

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira, Duplex
 • 20160926_172101
  Full Screen
  • 20160926_172101%1/22
  • 20160926_172051%2/22
  • 20160926_171706%3/22
  • 20160926_171719%4/22
  • 20160926_172120%5/22
  • 20160926_172146%6/22
  • 20160926_172306%7/22
  • 20160926_172338%8/22
  • 20160926_172350%9/22
  • 20160926_172426%10/22
  • 20160926_172444%11/22
  • 20160926_172706%12/22
  • 20160926_172837%13/22
  • 20160926_172903%14/22
  • 20160926_172852%15/22
  • 20160926_172916%16/22
  • 20160926_172926%17/22
  • 20160926_172612%18/22
  • 20160926_172653%19/22
  • 20160926_173155%20/22
  • 20160926_173240%21/22
  • 20160926_173258%22/22
  1/22
  20160926_172101
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 123
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Qender
  • Zona e brendshme: 199,40 m²
  • Mbulim zone: 199,40 m²
   • Per qira  950 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament (Duplex) me qira ne qender te Tiranes,me nje siperfaqe 199.4 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi(dhoma matrimoniale me garderobe me vehte) ,
  1 sallon me kuzhine te vecuar, 2 tualete, 5 ballkone.
  Apartamenti ka nje mobilim mjaft modern dhe eshte i pabanuar me pare.
  Sistemi ngrohje - ftohje me kondicioner.
  Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te banim te nje pallati te ri me siguri te larte.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 199.40 m²
   • Zone interneti 199.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta