Ju jeni vizitori 4625734

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1+2 me qira
 • IMG-20161019-WA0010
  Full Screen
  • IMG-20161019-WA0010%1/8
  • IMG-20161019-WA0005%2/8
  • IMG-20161019-WA0009%3/8
  • IMG-20161019-WA0006%4/8
  • IMG-20161019-WA0003%5/8
  • IMG-20161019-WA0007%6/8
  • IMG-20161019-WA0004%7/8
  • IMG-20161019-WA0008%8/8
  1/8
  IMG-20161019-WA0010
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 127
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament me qira 2+1+2 ne nje zone mjafte te mire te Tiranes i organizura ne 2 dhoma gjumi,
  1dhome ndenje, 2 tualete, 1 ballkon.
  Ofrohet i mobiluar. Ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri me akses ne rruge kryesore.
  Kondicioner ne cdo dhome.
  Orientimi Veri.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta