Ju jeni vizitori 4690428

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjenti per biznes , parukeri , garazhd ne Durres
 • 20161017_153005
  Full Screen
  • 20161017_153005%1/8
  • 20161017_152543%2/8
  • 20161017_152511%3/8
  • 20161017_152500%4/8
  • 20161017_152504%5/8
  • 20161017_152520%6/8
  • 20161017_152532%7/8
  • 20161017_152117 (1)%8/8
  1/8
  20161017_153005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 285
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Ish Rajoni I Policise
  • zone: - - -
  • Adresa: lagja 5 , ish rajoni policise
  • Zona e brendshme: 24 m²
   • per shitje 15 000 €
 • Detajet e prones

  hitet ambjenti per biznes , parukeri , garazhd etj . Siperfaqja 24 metra katror , e pajisur me certifikate pronesie dhe cdo dokument te nevojshem.
  Ambjenti eshte i arreduar per aktivitet sallon estetike , e pajisur me nje banjo funksionale . Mund te shitet dhe per garazhd makine ose depo magazinimi.
  Cmimi 17.000 euro , per garazhd cmim tjeter.

  Te interesuarit te kontaktojne ne 0699914862
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 24.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %