Ju jeni vizitori 4646062

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament studio per qira ne Bllok
 • 20150910_163203
  Full Screen
  • 20150910_163203%1/8
  • 20150910_163417%2/8
  • 20150910_163044%3/8
  • 20150910_163151%4/8
  • 20150910_163041%5/8
  • 20150910_163026%6/8
  • 20150910_163034%7/8
  • 20150910_163055%8/8
  1/8
  20150910_163203
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 430
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Zona e brendshme: 64 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament studio ne rrugen Ismail Qemali ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri, i organizuar si studio dhe apartament banimi. Apartamenti mund te jepet me qira edhe si zyre, pasi mobilimi mund ti hiqet ne varesi te kerkeses se klientit te interesuar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 64.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta