Ju jeni vizitori 4612253

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira kati i 3 i nje vile
 • 14807834_198780100548327_785965815_o
  Full Screen
  • 14807834_198780100548327_785965815_o%1/29
  • 14786938_198780137214990_92341553_o%2/29
  • 14787042_198780070548330_959107257_o%3/29
  • 14799839_198780153881655_1981454870_o%4/29
  • 14812949_198780213881649_756190851_o%5/29
  • 14799938_198780227214981_1681904971_o%6/29
  • 14800192_198780077214996_1200271038_o%7/29
  • 14808867_198779727215031_1501763883_o%8/29
  • 14800078_198779633881707_2089533427_o%9/29
  • 14800130_198779747215029_1360727691_o%10/29
  • 14796254_198779693881701_1389284326_o%11/29
  • 14800184_198779603881710_1193191825_o%12/29
  • 14808749_198779423881728_802377900_o%13/29
  • 14803199_198779573881713_1218564512_o%14/29
  • 14813002_198780020548335_18520700_o%15/29
  • 14786881_198779777215026_208092840_o%16/29
  • 14808096_198780053881665_1270141507_o%17/29
  • 14796203_198779407215063_1346260901_o%18/29
  • 14787024_198780907214913_794574051_o (1)%19/29
  • 14799781_198779707215033_775044159_o%20/29
  • 14807921_198779303881740_288611782_o%21/29
  • 14807950_198781220548215_1521767821_o%22/29
  • 14795825_198780723881598_998964299_o%23/29
  • 14796097_198780233881647_67762729_o%24/29
  • 14800181_198779473881723_1184621472_o%25/29
  • 14803090_198780450548292_551116589_o%26/29
  • 14807830_198780237214980_1109771386_o%27/29
  • 14808900_198780690548268_261171385_o%28/29
  • 14812988_198781083881562_211059639_o%29/29
  1/29
  14807834_198780100548327_785965815_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 530
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Selim Brahja Pran Fshatit Sos
  • Zona e brendshme: 205 m²
  • Mbulim zone: 220 m²
  • Zone toke: 400 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira kati i trete i nje vile ,pozicioni i se ciles eshte ne nje nga zonat me te qeta e me te kerkuara te momentit 5 minuta larg qendres se Tiranes , .
  Ambienti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi 1 sallon .ambient gatimi .Verande , 1 ballkon 2 tualete.Vend parkimi te garantuar.
  Salloni eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me nje siperfaqe relativisht te madhe, me mobilie shum cilesore Gjithashtu dhe me oxhak funksional e te kendshem Ambienti i sallonit eshte i organizuar korrekt dhe shum funksional gjithashtu ka nje ngrohtrsi te jashtezakonshme .Gushina gjthashtu eshte e mirorganizuar e paisur me elektroshtepiake bashkekohore dhe te gjitha paisjet jan inkaso ,me nje tavolin ngrenie me siperfaqe xhami dhe karrige shum te rehatshme .
  Nje dhom gjumi eshte e organizuar si zyre me nje tavoline pune .Dy dhomat e gjumi jan matrimoniale me ndricim natyral,me nje komoditet fantastik .Njera prej tyre ka te perfshir dhe nje tualet brenda .I Gjith ambienti eshte i shtruar me parket cilesore .Ambienti ka te perfshire dhe nje verande gjigande te organizuar me gjelberim dhe lule te ndryshme ,ku ndodhet dhe nje tavoline per momente relaxi ,Nga veranda ka nje pamie fantastike te zones.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 220.00 m²
   • Zone toke 400.00 m²
   • Zone interneti 205.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta