Ju jeni vizitori 4602531

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile ne Yzberisht
 • 14798813_1552993398059708_1898639468_n
  Full Screen
  • 14798813_1552993398059708_1898639468_n%1/23
  • 14793786_1552993371393044_1961459578_n%2/23
  • 14813638_1552993494726365_1756233299_n%3/23
  • 14741774_1552993651393016_264665617_n%4/23
  • 14801071_1552993711393010_1877283930_n%5/23
  • 14797343_1552996528059395_1124192076_n%6/23
  • 14794201_1552996788059369_2145226549_n%7/23
  • 14797420_1552996558059392_1877534553_n%8/23
  • 14798819_1552996618059386_1988331576_n%9/23
  • 14813645_1552996591392722_922329938_n%10/23
  • 14805470_1552996771392704_999055071_n%11/23
  • 14798946_1552965388062509_1304480950_n%12/23
  • 14801020_1552965464729168_241681088_n%13/23
  • 14804869_1552965528062495_976503440_n%14/23
  • 14805463_1552965258062522_120632332_n%15/23
  • 14643109_1552993551393026_1241616191_n%16/23
  • 14800786_1552993604726354_2040610239_n%17/23
  • 14800702_1552993524726362_1858436188_n%18/23
  • 14801074_1552993574726357_2052885059_n%19/23
  • 14793722_1552996718059376_1232291374_n%20/23
  • 14804849_1552964991395882_1605515468_n%21/23
  • 14805607_1552996698059378_916169725_n%22/23
  • 14798851_1552984358060612_270844343_n%23/23
  1/23
  14798813_1552993398059708_1898639468_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 450
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Manzurani Yzberisht
  • Zona e brendshme: 360 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
  • Zone toke: 240 m²
   • per shitje 230 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile ne Yzberisht ne rrugen Manzurani prane Gjimnazit. Vile 3 KT plus garazh,e organizuar nga dy apartamente 2+1 ne dy katet e para dhe papafingo ne katin e trete nga 120m2 te tre katet. Eshte e pozicionuar ne buze te rruges me akses shume te shpejte ne rrugen kryesore. Komunikimi ndermjet apartamenteve eshte me shkalle te brendeshme, garazhi me hyrje me vete. Vila eshte e rrethuar nga peme dekorative dhe frutore. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 240.00 m²
   • Zone interneti 360.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %