Ju jeni vizitori 4612208

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 PER QIRA
 • S5030311
  Full Screen
  • S5030311%1/7
  • S5030310%2/7
  • S5030318%3/7
  • S5030317%4/7
  • S5030313%5/7
  • S5030314%6/7
  • S5030312%7/7
  1/7
  S5030311
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 712
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Adresa: Stadiumi Dinamo perball Bar "Ujvara"
  • Zona e brendshme: 104 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes dhe me akses ne rruget kryesore te qytetit. Eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi, kuzhine, sallon ndenje, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-tert te nje pallati te ri, buze rruges kryesore. Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me te qete dhe me te mire. Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 104.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta