Ju jeni vizitori 4610553

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira si dhe shitet biznesi bar-kafe ne VLORE
 • 10351757_248191245382514_8581890081754052280_n
  Full Screen
  • 10351757_248191245382514_8581890081754052280_n%1/18
  • 10291117_247728985428740_538664154240710895_n - Copy%2/18
  • 1934322_443189362549367_1054671362488545942_n%3/18
  • 10277411_262326793968959_837179016434658110_n - Copy%4/18
  • 10373508_240783186123320_6906859897811962590_n%5/18
  • 10390293_245204169014555_1583821491014876633_n%6/18
  • 10420325_247215988813373_7422283730882145608_n%7/18
  • 14813098_506955906171624_1650804785_o (1)%8/18
  • 10436186_262326847302287_4846230119616507149_n - Copy%9/18
  • 10443548_262323887302583_7998473657847490773_n%10/18
  • 11259612_369939316541039_3959703842062683835_n%11/18
  • 11800497_403529946515309_2720653296602337888_n%12/18
  • 11212764_368488326686138_163613542618738535_n%13/18
  • 13344748_498446163690353_2040868049870253050_n%14/18
  • 14572278_550590561809246_9029787555294147721_n%15/18
  • 13938405_521200378081598_3314482284667446430_n%16/18
  • 14786945_506955899504958_298441664_o%17/18
  • 14812903_506955809504967_1024698891_o%18/18
  1/18
  10351757_248191245382514_8581890081754052280_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 531
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Vlorë
  • Qytet: Uji I ftohte
  • zone: - - -
  • Adresa: Rrg: Uji i Ftohte Vlore
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 220 m²
   • per shitje 60 000 €
   • Per qira  1 300 €
 • Detajet e prones

  Shitet biznesi i nje Bar- Kafe te UJI I FTOHTE ne VLORE 60000 euro si dhe jepet me qira 1300 euro.Ambjenti ka nje siperfaqe prej 130m² te brendshem me 2 tualete,90 m² verande dhe ka nje klientel shume te ngritur.Ka nje pozicion strategjik qe i duhet nje biznesi me aktivitet te tille dhe ndodhet ne nje nga zonat me me fluks te Vlores. Bari eshte ne gjendje pune, ofrohet totalisht i mobiluar. Per me teper detaje na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 220.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %