Ju jeni vizitori 4587026

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje ne Koder Paskuqan
 • bab6a194-a478-49a9-bf90-b8511b3d78b0
  Full Screen
  • bab6a194-a478-49a9-bf90-b8511b3d78b0%1/17
  • 3104ba01-45e1-40e2-aab4-1f61125c6d60%2/17
  • 3f904562-5dec-40d8-8daf-e5713832a3f0%3/17
  • 6f23957a-5084-41d0-8430-f90fccc71528%4/17
  • 81ab2f42-8b17-4716-a35e-b270b56be975%5/17
  • 885cf575-0f01-4a3e-a33e-17ed37e9a53a%6/17
  • 37078d7d-3bf1-4cf9-808a-fedf933c1eb0%7/17
  • 557067a8-ec74-4682-bad1-cbd0fe43f43d%8/17
  • 127277b5-98f1-4c19-938e-ac5b31aed122%9/17
  • 29776692-2b2f-4aa3-9dc1-f97873f8c005%10/17
  • b49174a9-bd4a-4df6-8c2c-9f7bbd6b284e%11/17
  • ca2b415b-eaf0-43ef-b65a-975a0aed68c7%12/17
  • c07906c6-0dd8-40cd-9ae6-89f420c6ce54%13/17
  • 47c34d04-3b9f-4e0b-b285-d39b3a3d452a%14/17
  • cc1c2446-9f34-42d7-89d7-085197a654ba%15/17
  • e3ca06eb-20fb-4110-bcca-e7c3a44fb256%16/17
  • 9714145a-cea7-48c8-aff0-2670dca89d14%17/17
  1/17
  bab6a194-a478-49a9-bf90-b8511b3d78b0
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring VIL_186
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Paskuqan
  • zone: - - -
  • Adresa: Paskuqan Park
  • Zona e brendshme: 440 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • per shitje 230 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vilë katër-katëshe në Koder Paskuqan. Vila ka sipërfaqe të brendshme prej 440 m2, ndërsa trualli ka një sipërfaqe prej 1000 m2. Është e organizuar në katër kate.Kati i parë ka një hapësirë të përshtatur si depo dhe parking. Në katin e dytë ndodhet pjesa e sallonit,dhoma e ndenjes dhe dy dhoma gjumi. Në katin e tretë ndodhen dy dhoma gjumi,soxhorno me oxhak si dhe nje tualet. ndërsa në katin e fundit ndodhen dy dhomat e gjumit të femijëve dhe nje papafingo . Çdo kat është i pajisur me tualet.
  Në pjesën e oborrit vila gjithashtu ka një kënd të përshtatur ,për t'i dhënë jetesës suaj me shumë gjallëri. Vila ka një mobilim bashkëkohor të nje cilësie shumë të lartë.Nëse jeni në kërkim të një jetese midis qetësisë, gjelbërimit dhe ajrit të pastër, kjo do të ishte zgjidhja ideale për ju.
  Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
   • Zone interneti 440.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %