Ju jeni vizitori 4690432

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambient komercial te Komuna e Parisit
 • 20160616_191927
  Full Screen
  • 20160616_191927%1/11
  • 20160616_191607%2/11
  • 20160616_191444%3/11
  • 20160616_191603%4/11
  • 20160616_191641%5/11
  • 20160616_191525%6/11
  • 20160616_191653%7/11
  • 20160616_191644%8/11
  • 20160616_191701%9/11
  • 20160616_191914%10/11
  • 20160616_191923%11/11
  1/11
  20160616_191927
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 185
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit, perballe me kompleksin "Kristal", Tirane
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient sherbimi Open Space ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ambienti eshte 115 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Mund të përdoret për shumë arsye duke investuar për biznese të ndryshme, si zyra, parukeri etj. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta