Ju jeni vizitori 4586984

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » TOKE DHE TRUALL PER SHITJE NE MAMURRAS
 • mamurras
  Full Screen
  • mamurras%1/1
  1/1
  mamurras
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 450
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Kurbin
  • Qark ose prefekture: Mamurras
  • Qytet: Mamurras
  • zone: - - -
  • Adresa: Makurras
  • Zona e brendshme: 6.700 m²
  • Mbulim zone: 6.700 m²
   • per shitje 600 000 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke dhe truall ne mamurras , toka ndodhet ne ane te autostrades ne vije te pare , perbehet nga 6700 meter si dhe ka godine dy kateshe e pershtatshme per cdo lloje aktiviteti , shitet 600000 euro dhe qeraja 1000 euro i diskutueshem. te interesuarit mund te na kontaktojne
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 6700.00 m²
   • Zone interneti 6700.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %