Ju jeni vizitori 4586915

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane Rruges se Elbasanit
 • IMG-20161017-WA0009
  Full Screen
  • IMG-20161017-WA0009%1/4
  • 3%2/4
  • IMG-20161017-WA0010%3/4
  • IMG-20161017-WA0006%4/4
  1/4
  IMG-20161017-WA0009
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 452
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit, Petro Nini Luarasi
  • Zona e brendshme: 96 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 102 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i ri, me siperfaqe 110 m ne fillim te rruges' Petro Nini Luarasi'. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie dhe pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri buze rruge. Cdo punim ne apartament eshte kryer ekstra nga firma e ndertimit, si ne pllaka, parket, duralumin dhe dritare dopio xham, grila elektrik me pult, hidro sanitare inkaso dhe rubineta apeso. Organizimi i apartamentit: 1 sallon i madh me drite, 2 dhoma katrore dhe spacioze gjumi, 1 tualet me dritare, 2 ballkone, 1 verande te madhe. Per me teper detaje ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 96.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %