Ju jeni vizitori 4610556

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ndertimi ne Borsh
 • 14632759_1362904823721427_1290810390_o
  Full Screen
  • 14632759_1362904823721427_1290810390_o%1/11
  • 14571977_1362905670388009_949179106_o%2/11
  • 14572001_1362905013721408_1588542605_o%3/11
  • 14585723_1362905400388036_1895653797_o%4/11
  • 14600696_1362904977054745_1925063695_o%5/11
  • 14599747_1362905623721347_443794217_o%6/11
  • 14600793_1362905230388053_310436520_o%7/11
  • 14625541_1362905087054734_1086546786_o%8/11
  • 14614329_1362904877054755_106515110_o%9/11
  • 14625564_1362904950388081_996506774_o%10/11
  • 14646647_1362905147054728_641764625_o%11/11
  1/11
  14632759_1362904823721427_1290810390_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 317
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Borsh
  • Mbulim zone: 10.000 m²
   • per shitje 600 000 €
 • Detajet e prones

  Trualli ka nje siperfaqe prej 10000 m2 dhe cmimi i ketij trualli eshte 60 euro/m2. Trualli ka nje vendndodhje shume te mire dhe eshte i hipotekuar.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • planimetria 10000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %