Ju jeni vizitori 4586888

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » VILE 3KT PER QIRA , LONG HILL
 • DSC_0671
  Full Screen
  • DSC_0671%1/36
  • 14786869_1337466669597003_1795448817_o%2/36
  • DSC_0733%3/36
  • DSC_0669%4/36
  • DSC_0670%5/36
  • DSC_0673%6/36
  • DSC_0740%7/36
  • DSC_0687%8/36
  • DSC_0643%9/36
  • DSC_0619%10/36
  • DSC_0684%11/36
  • DSC_0685%12/36
  • DSC_0662%13/36
  • DSC_0710%14/36
  • DSC_0716%15/36
  • DSC_0707%16/36
  • DSC_0706%17/36
  • DSC_0698%18/36
  • DSC_0695%19/36
  • DSC_0689%20/36
  • DSC_0732%21/36
  • DSC_0676%22/36
  • DSC_0665%23/36
  • DSC_0647%24/36
  • DSC_0646%25/36
  • DSC_0656%26/36
  • DSC_0661%27/36
  • DSC_0664%28/36
  • DSC_0692%29/36
  • DSC_0718%30/36
  • DSC_0722%31/36
  • DSC_0744%32/36
  • DSC_0747%33/36
  • DSC_0748%34/36
  • DSC_0755%35/36
  • DSC_0749%36/36
  1/36
  DSC_0671
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 454
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 320 m²
  • Mbulim zone: 320 m²
  • Zone toke: 550 m²
   • Per qira  3 900 €
 • Detajet e prones

  Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 320 m2 dhe siperfaqe te jashtme 550 m2.
  Pjesa e brendshme eshte e ndare ne 3 kate, ku kati i pare eshte organizuar ne nje ambient dite, i cili ka dalje ne oborr si dhe oxhak ifunksional me dru, nje dhome gjumi, nje tualet edhe dhoma e lavanderise.
  Kati i dyte ka hyrje dhe dalje nga oborri i pasem, dhe eshte i organizuar në ambientin e dites gjithashtu me oxhak, kuzhinen e vecuar si dhe nje tualet.
  Kati i trete ka 3 dhomat e gjumit, dhe 2 tualete, njeri prej tyre eshte ne dhomen matrimoniale e cila ka edhe ballokon personal, po keshtu ne kete kat kemi edhe nje verande te vogel e cila mund te aksesohet nga koridori dhe njera prej dhomave te gjumit.
  Oborri rrethon gjith vilen, i organizuar në hapesira te ndryshme si oaz i vogel dekorativ, pus uji, si dhe hapesire e verandes se bashku me zonen e barbecue te mbuluar me dru. Kopshti i viles eshte i kuruar me detaje , ku pervec gjelberimit dhe luleve dekorative ka edhe shume peme frutore.
  Vila ka nje mobilim te kendshem tku nderthuren detajet klasike me nje stil modern. Ajo disponon sistem qendror ngrohje/ftohje .
  Per shkak te vendodhjes ne nje prej rezidencave me te famshme te vilave ne Tirane, ka siguri te larte, ajer te paster, qetesi, pishina, bar , restorant, market dhe administrim. Gjithashtu kompleksi ka ofron fusha tenisi, basketbolli dhe vrapimi.
  Per me shume informacion jeni te ftuar per nje vizite me prone!
  Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 320.00 m²
   • Zone toke 550.00 m²
   • Zone interneti 320.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta