Ju jeni vizitori 4646097

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ndertimi ne Dhermi
 • IMG-20161011-WA0004
  Full Screen
  • IMG-20161011-WA0004%1/13
  • IMG-20161011-WA0001%2/13
  • IMG-20161011-WA0007%3/13
  • IMG-20161011-WA0003%4/13
  • IMG-20161011-WA0005%5/13
  • IMG-20161011-WA0000%6/13
  • IMG-20161011-WA0019%7/13
  • IMG-20161011-WA0008%8/13
  • IMG-20161011-WA0009%9/13
  • IMG-20161011-WA0010%10/13
  • IMG-20161011-WA0011%11/13
  • IMG-20161011-WA0015%12/13
  • IMG-20161011-WA0017%13/13
  1/13
  IMG-20161011-WA0004
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 319
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Dhermi
  • Qytet: Dhermi
  • zone: - - -
  • Adresa: Drimadhe, Dhermi
  • Mbulim zone: 5.080 m²
   • per shitje 609 600 €
 • Detajet e prones

  Trualli ka nje siperfaqe prej 5080 m2 dhe ndodhet ne vijen e pare te detit. Trualli eshte i hipotekuar dhe cmimi i tij eshte 120 euro/m2.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • Siperfaqet
   • planimetria 5080.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %