Ju jeni vizitori 4610529

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 2016-10-22-10-00-36-729
  Full Screen
  • 2016-10-22-10-00-36-729%1/9
  • 2016-10-22-10-00-20-960%2/9
  • 2016-10-22-09-59-53-127%3/9
  • 2016-10-22-10-09-49-192%4/9
  • 2016-10-22-09-58-53-364%5/9
  • 2016-10-22-10-06-16-817%6/9
  • 2016-10-22-11-50-53-141%7/9
  • 2016-10-22-10-26-39-343%8/9
  • 2016-10-22-10-27-01-397%9/9
  1/9
  2016-10-22-10-00-36-729
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 130
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberisht
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 115 m2 i organizuar ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ndricim natyral dhe 1 ballkon.
  Ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore, cdo dhome ka parket dhe sistem ngrohje - ftohje me kondicioner.
  Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me punime shume cilesore dhe me administrim te rregullt.
  Gjithashtu apartamenti ka per shitje edhe nje post parkimi me depo, siperfaqe 30m2 me cmim 15'000 euro.
  Orientimi Lindje-Perendim.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %