Ju jeni vizitori 4612286

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 tek Him Kolli!
 • IMG_4183
  Full Screen
  • IMG_4183%1/13
  • IMG_4096%2/13
  • IMG_4097%3/13
  • IMG_4103%4/13
  • IMG_4105%5/13
  • IMG_4107%6/13
  • IMG_4185%7/13
  • IMG_4188%8/13
  • IMG_4191%9/13
  • IMG_4193%10/13
  • IMG_4192%11/13
  • IMG_4194%12/13
  • IMG_4198%13/13
  1/13
  IMG_4183
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 437
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Him Kolli
  • Zona e brendshme: 117 m²
   • per shitje 134 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi,nje dhome ndenjie,kuzhine,dhe dy tualete!Apartamenti ndodhet ne katin tete banim.Ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne qytet.Per nje vizite ne prone ,ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 117.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %