Ju jeni vizitori 4587045

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qera per studente
 • DSCN3242
  Full Screen
  • DSCN3242%1/6
  • DSCN3245%2/6
  • DSCN3244%3/6
  • DSCN3240%4/6
  • DSCN3241%5/6
  • DSCN3239%6/6
  1/6
  DSCN3242
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 286
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Unaza e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga "Vllazerimi"
  • Zona e brendshme: 36 m²
   • Per qira  15.000Lek
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qera per studente tek rrethrrotullimi i kentes afer kishes , apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome te kompletuar me 1 dyshek dopie dhe 1 tek , nje banjo te kompletuar dhe nje kuzhine te kompletuar , ndodhet ne katin e dyte , e pershtatshme per studente , prane stacionit te autobuzave .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 36.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta