Ju jeni vizitori 4610492

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra per Qera
 • IMG_2050
  Full Screen
  • IMG_2050%1/9
  • IMG_2054%2/9
  • IMG_2055%3/9
  • IMG_2051%4/9
  • IMG_2049%5/9
  • IMG_2048%6/9
  • IMG_2052%7/9
  • IMG_2053%8/9
  • IMG_2056%9/9
  1/9
  IMG_2050
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 183
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Zone toke: 110 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qera tek ish Blloku. Zyrat ndodhet ne nje pallate te ri. Ka akses ne rruget e tiranes. Ka nje orientim shume te mire, dhe jne organizim shume te mire te ambjenteve te brendshme. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 110.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ermal Aliaj
  Telefone: 00355696556777
  email: ermal0405@outlook.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta