Ju jeni vizitori 4610423

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 me qira
 • 20161024_122022
  Full Screen
  • 20161024_122022%1/12
  • %2/12
  • 20161024_122032%3/12
  • 20161024_122105%4/12
  • 20161024_122040%5/12
  • 20161024_122049%6/12
  • 20161024_121805%7/12
  • 20161024_121843%8/12
  • 20161024_121915%9/12
  • 20161024_121958%10/12
  • 20161024_121853%11/12
  • 20161024_121859%12/12
  1/12
  20161024_122022
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 487
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne nje zone teper te kerkuar te Tiranes i organizuar nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen nje dhome gjumi nje ballkon dhe nje tualet.Apartamenti eshte totalisht i kompletuar. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta