Ju jeni vizitori 4587002

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet shtepi te Kompleksi 'GIARDINO'
 • image-0-02-05-be1c88757ed9e229288c4dbcbbfa0ec9f7558e7f652dd1dbc276d4c2f23e99c6-V
  Full Screen
  • image-0-02-05-be1c88757ed9e229288c4dbcbbfa0ec9f7558e7f652dd1dbc276d4c2f23e99c6-V%1/11
  • image-0-02-05-87c51cd1d833056be177709efabf5b8da9e4e2b436757fea09b661e9d06f24ab-V%2/11
  • image-0-02-05-2f49d71b19c67ed6b6a3e3316467107d097ef44934330c62c8b0721decdd3ba9-V%3/11
  • image-0-02-05-662afe5e7d48b2e87e72fb75ef45b51ba815922f6297c224af702dcfbb6acbfa-V%4/11
  • image-0-02-05-60447cf75a00bda5ff4eec7e902a082b33549f0fc80a9aa518e474b1acf7ca66-V%5/11
  • image-0-02-05-be1c88757ed9e229288c4dbcbbfa0ec9f7558e7f652dd1dbc276d4c2f23e99c6-V%6/11
  • image-0-02-05-c3c86abcd374739f83737690b76622ce213d7baebf79c0589cacacffb12d6b9b-V%7/11
  • image-0-02-05-c33ea60102a327c9ab027538ddd2a02bcacdd4af1d06010e430947fc8870149e-V%8/11
  • image-0-02-05-eef50e4f23c307d23b4cd2f1ba0f8511933cfbffe7556fece8eb1b01bcaf929c-V%9/11
  • image-0-02-05-f8b056e5f1cc4f09d70314caa8852948c2ec660fbcf7f580d2df16841ac292da-V%10/11
  • image-0-02-05-ca108ea7177ef7b930db9ad7955fbfd58e2c321ee34434ae36ffc19011e6b165-V%11/11
  1/11
  image-0-02-05-be1c88757ed9e229288c4dbcbbfa0ec9f7558e7f652dd1dbc276d4c2f23e99c6-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 453
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Golem
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
  • Zone toke: 80 m²
   • per shitje 47 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet shtepi kati i pare 47000€ , 80 m². Shtepia eshte 2+1 dhe nje tualet dhe ballkon . Eshte ne gjendje te shkelqyer e kompletuar dhe pak e perdorur. Shtepia ndodhet ne kompleksin prestigjoz 'Giardino' me lulishte dhe plazhin privat.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone toke 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %