Ju jeni vizitori 4612269

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Durresit.
 • SAM_6750
  Full Screen
  • SAM_6750%1/8
  • SAM_6747%2/8
  • SAM_6746%3/8
  • SAM_6737%4/8
  • SAM_6740%5/8
  • SAM_6744%6/8
  • SAM_6749%7/8
  • SAM_6742%8/8
  1/8
  SAM_6750
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 455
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga durresit
  • Zona e brendshme: 84 m²
  • Mbulim zone: 84 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament (2+1) me nje siperfaqe prej 84m2 i ndodhur ne katin e peste te nje pallati ekzistues, buze rruge, ne rrugen e Durresit. Apartamenti ka nje organizim te mire dhomash dhe eshte nje shtepi me shume drite. Per me tepet informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.00 m²
   • Zone interneti 84.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %