Ju jeni vizitori 4690527

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA 3+1 I PERSHTATSHEM EDHE PER ZYRA DHE BANIM
 • 14799030_1181030868634154_568692779_n
  Full Screen
  • 14799030_1181030868634154_568692779_n%1/12
  • 14801042_1181030845300823_321340586_n%2/12
  • 14794208_1181030618634179_359954576_n%3/12
  • 14799036_1181030851967489_1217379493_n%4/12
  • 14793697_1181030681967506_1325595995_n%5/12
  • 14798942_1181030395300868_7408425_n%6/12
  • 14804897_1181030491967525_982986119_n%7/12
  • 14793881_1181030561967518_782191717_n%8/12
  • 14801040_1181030808634160_1944766263_n%9/12
  • 14801146_1181030751967499_2063252858_n%10/12
  • 14797354_1181030651967509_117460984_n%11/12
  • 14800887_1181030645300843_1624351339_n%12/12
  1/12
  14799030_1181030868634154_568692779_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 335
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Në afërsi të pallatit me Shigjeta
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  350Lek
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 3+1 me nje organizim perfekt te brendeshem gjithashtu i pershtateshem dhe per zyra.
  Apartamenti ndodhet ne afersi te pallatit me 'Shigjeta' dhe eshte i organizuar ne tri dhoma kuadratike, ku ne pjesen e dhomes se ndenjes salloni i gatimit ndodhet i vecuar, dy tualete.
  Cmimi eshte i neguciueshem ne varesi te kohezgjatjes se klientit .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Korridor
   • Dhoma ndenje
   • Hapesire e hapur
   • dhome dielli
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enes Kasemi
  Telefone: +355662044231
  email: e.kasemi@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta