Ju jeni vizitori 4612181

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1
 • thumbnail_3
  Full Screen
  • thumbnail_3%1/12
  • thumbnail_11%2/12
  • thumbnail_5%3/12
  • thumbnail_23%4/12
  • thumbnail_32%5/12
  • thumbnail_35%6/12
  • thumbnail_29%7/12
  • thumbnail_26%8/12
  • thumbnail_25%9/12
  • thumbnail_8%10/12
  • thumbnail_37%11/12
  • thumbnail_2%12/12
  1/12
  thumbnail_3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 131
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 85,40 m²
  • Mbulim zone: 91,70 m²
   • per shitje 72 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje tek Don Bosko.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi, nje korridor dhe nje tualet.
  Ndodhet ne nje pallat te ri te zones me punime mjaft cilesore.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 91.70 m²
   • Zone interneti 85.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %