Ju jeni vizitori 4612261

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/6
  • 14615704_974295929365329_2671105345632697918_o%2/6
  • 14633628_974296096031979_3887723487253763239_o%3/6
  • 14633513_974295986031990_3990811851786929571_o%4/6
  • 14560124_974294602698795_1509355488617969867_o%5/6
  • 14556791_974295572698698_7433469401891467926_o%6/6
  1/6
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 132
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 99,70 m²
  • Mbulim zone: 99,70 m²
   • per shitje 129 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet per shitje apartament tek Sheshi Wilson.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me ambient gatimi, korridor dhe tualet.
  Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes shume pak minuta nga Liqeni Artificial ne pallat ekzistues.
  Nje mundesi e mire investimi duke patur parasysh lokacionin e apartamentit.
  Per nje vizite ne prone jeni i mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 99.70 m²
   • Zone interneti 99.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %