Ju jeni vizitori 4612224

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, Bar-Kafe, prane Tv Klan
 • 1 082
  Full Screen
  • 1 082%1/6
  • 1 086%2/6
  • 1 083%3/6
  • 1 084%4/6
  • 1 085%5/6
  • 20161021_134023%6/6
  1/6
  1 082
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 3018
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kinostudio
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ndodhet ne zonen e Kinostudios, prane Tv Klan.
  Sipefaqe totale 115 m2, ku 90 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 25m2 verande.
  Funksion si Bar-Kafe prej 12 vitesh, me klientele te gjere dhe te rregullt.
  Pozicioni tij i favorshem, e ben Barin me te frekuentuar ne zone.
  Para pak kohesh eshte rinovuar totalisht, investim qe eshte bere eshte teper cilesor: Duke filluar nga dyshemeja, tavanet me dru masiv, sistemi ngrohes-ftohes, arredimi.
  Ambienti shitet totalisht i mobiluar ose mund te kembehet me nje tjeter prone.

 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %