Ju jeni vizitori 4612091

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Qira afer Restorant Durresit!
 • IMG_4169
  Full Screen
  • IMG_4169%1/26
  • IMG_4170%2/26
  • IMG_4128%3/26
  • IMG_4126%4/26
  • IMG_4117%5/26
  • IMG_4120%6/26
  • IMG_4114%7/26
  • IMG_4123%8/26
  • IMG_4127%9/26
  • IMG_4167%10/26
  • IMG_4129%11/26
  • IMG_4131%12/26
  • IMG_4136%13/26
  • IMG_4134%14/26
  • IMG_4138%15/26
  • IMG_4141%16/26
  • IMG_4149%17/26
  • IMG_4150%18/26
  • IMG_4151%19/26
  • IMG_4152%20/26
  • IMG_4153%21/26
  • IMG_4155%22/26
  • IMG_4156%23/26
  • IMG_4159%24/26
  • IMG_4160%25/26
  • IMG_4166%26/26
  1/26
  IMG_4169
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 439
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Memo Meto"
  • Zona e brendshme: 500 m²
   • Per qira  1 900 €
 • Detajet e prones

  Vile me Qira ne nje nga zonat e populluara te Tiranes.
  Godina organizohet ne 3 kate ku secili ka ambjente te ndryshme gatimi,ndenjeje dhe fjetjeje.
  Kati i trete dhe i fundit eshte i sapo ndertuar!
  Vila ka gjithashtu nje oborr me hapesire perpara si dhe nje kopesht te vogel ne pjesen e pasme.
  Godina eshte nje mundesi e mire shfrytezimi per Shoqata,Fondacione si dhe Kopesht per femije!
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 500.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta