Ju jeni vizitori 4690469

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komerciale per Qera
 • IMG_2089
  Full Screen
  • IMG_2089%1/17
  • IMG_2090%2/17
  • IMG_2091%3/17
  • IMG_2092%4/17
  • IMG_2093%5/17
  • IMG_2094%6/17
  • IMG_2096%7/17
  • IMG_2095%8/17
  • IMG_2097%9/17
  • IMG_2099%10/17
  • IMG_2098%11/17
  • IMG_2100%12/17
  • IMG_2101%13/17
  • IMG_2102%14/17
  • IMG_2103%15/17
  • IMG_2104%16/17
  • IMG_2082%17/17
  1/17
  IMG_2089
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 187
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 202 m²
  • Zone toke: 202 m²
   • Per qira  3 030 €
 • Detajet e prones

  Zyre per Qera ne Hotel Rogneri. Ambjenti disponon nje sere facilitete si sistem haspirimi, sistem qendrore ngrohje / Ftohje. Pozicionohet ne katin 1, Ka aksese ne rruget e tiranes. Nje vendodhje nga me te mire per markenting dhe akseses. Brenda ne cmime perfshihen pastrimi dhe mirëmbajtja te zonave te perbashketa dhe ate te zyres. Largimin e mbeturinave nga zona qendrore e mbledhjes së ndërtesës. Internet Free. Shërbimit të sigurisë për kompleksin e përgjithshëm të hotelit. 15% zbritje në çmimin Bar Pirro - bar ynë në kuadër të objektit hoteleris. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 202.00 m²
   • Zone interneti 202.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta