Ju jeni vizitori 4612193

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne lagjen nr.4, Sarande
 • 021
  Full Screen
  • 021%1/15
  • 016%2/15
  • 015%3/15
  • 017%4/15
  • 018%5/15
  • 019%6/15
  • 020%7/15
  • 022%8/15
  • 023%9/15
  • 024%10/15
  • 026%11/15
  • 025%12/15
  • 027%13/15
  • 029%14/15
  • 028%15/15
  1/15
  021
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 324
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr. 4
  • Zona e brendshme: 106 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 ne shitje ne lagjen nr.4. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2 dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, i cili ndodhet prane rruges 'Mitat Hoxha', ne nje zone mjaft te qete te qytetit. Perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, tualet, korridor dhe dy ballkone.
  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • autostrade
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 106.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %