Ju jeni vizitori 4587038

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPEN ME QIRA ZYRA LUKSOZE NË AUTOSTRADËN TIRANË - DURRËS
 • CIMG1251
  Full Screen
  • CIMG1251%1/20
  • CIMG1216%2/20
  • CIMG1214%3/20
  • CIMG1212%4/20
  • CIMG1247%5/20
  • CIMG1248%6/20
  • CIMG1256%7/20
  • CIMG1257%8/20
  • CIMG1234%9/20
  • CIMG1237%10/20
  • CIMG1232%11/20
  • CIMG1235%12/20
  • CIMG1239%13/20
  • CIMG1238%14/20
  • CIMG1218%15/20
  • CIMG1227%16/20
  • CIMG1226%17/20
  • CIMG1225%18/20
  • CIMG1223%19/20
  • CIMG1263%20/20
  1/20
  CIMG1251
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 337
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, km 7
  • Zona e brendshme: 250 m²
   • Per qira  875 €
 • Detajet e prones

  Jepen me qira ambiente zyrash në Autostradën Tiranë - Durrës, km 7. Ndodhen në katin e pestë të një godine biznesi të ndodhur buzë rrugës kryesore. Godina ka dy ashensorë industrialë funksionalë. Sipërfaqja e përgjithshme është 250 m2, e organizuar në një holl pritje, katër zyra të ndara me sipërfaqe të mëdha që lidhen nga një korridor në formë rrethore, një aneks, dy tualete të ndarë dhe dy ballkone me pamje shumë të bukur. Mobilimi dhe arredimi janë modern dhe punimet me gips e të ndriçimit janë shumë cilësore. Pjesa më e madhe e hapësirës është i shtruar me parket. Çdo ambient ka kondicioner.
  Çmimi është 3.5 Euro/m2, ku përfshihet edhe tatimi në burim.
  Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 4
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 250.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta