Ju jeni vizitori 4602656

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPEN ME QIRA AMBIENT ZYRASH NË AUTOSTRADËN TIRANË - DURRËS
 • CIMG1277
  Full Screen
  • CIMG1277%1/11
  • CIMG1281%2/11
  • CIMG1291%3/11
  • CIMG1293%4/11
  • CIMG1269%5/11
  • CIMG1272%6/11
  • CIMG1287%7/11
  • CIMG1285%8/11
  • CIMG1296%9/11
  • CIMG1298%10/11
  • CIMG1300%11/11
  1/11
  CIMG1277
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 338
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, km 7
  • Zona e brendshme: 150 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepen me qira ambiente zyrash në Autostradën Tiranë - Durrës, km 7. Ndodhen në katin e gjashtë të një godine biznesi të ndodhur buzë rrugës kryesore. Godina ka dy ashensorë industrialë funksionalë. Sipërfaqja e përgjithshme është 150 m2, e organizuar në një holl pritje, katër zyra të ndara, një korridor dhe një tualet. Punimet e gipsit dhe të ndriçimit janë shumë cilësore. Ka vetratë xhami me pamje shumë të bukur. Çdo ambient ka kondicioner.
  Çmimi është 3 Euro/m2, ku përfshihet edhe tatimi në burim.
  Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 4
   • Zyrat 4
  • Perreth
   • Aeroport
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore perendim
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 150.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta