Ju jeni vizitori 4612279

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET MAGAZINË ME QIRA NË AUTOSTRADËN TIRANË - DURRËS
 • CIMG1308
  Full Screen
  • CIMG1308%1/7
  • CIMG1302%2/7
  • CIMG1315%3/7
  • CIMG1314%4/7
  • CIMG1311%5/7
  • CIMG1312%6/7
  • CIMG1320%7/7
  1/7
  CIMG1308
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 339
  • Tipi i prones: depo
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës, km 7
  • Zona e brendshme: 1.700 m²
   • Per qira  3 400 €
 • Detajet e prones

  Jepen me qira magazinë në Autostradën Tiranë - Durrës, km 7. Ndodhen në katin e katërt të një godine biznesi të ndodhur buzë rrugës kryesore. Godina ka dy ashensorë industrialë funksionalë. Sipërfaqja e përgjithshme është 1700 m2, e organizuar në një ambient/sallë të madhe, tre zyra, një aneks dhe pesë tualete. Punimet dhe sistemi i aspirimit janë shumë cilësore dhe është e shtruar me beton lustër. Ka lartësi të konsiderueshme rreth 5 m.
  Çmimi është 2 Euro/m2, ku përfshihet edhe tatimi në burim. Është i përshtatshëm për fasoneri. Kontrata e biznesit aktual në të mbaron në 31.12.2016.
  Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • Security
   • e siguruar 24 ore
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Qellimi
   • comerciale
   • Industri
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 1700.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta