Ju jeni vizitori 4610496

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje Te Shkolla e Baletit
 • 20161027_124620
  Full Screen
  • 20161027_124620%1/17
  • 20161027_124417%2/17
  • 20161027_124637%3/17
  • 20161027_124341%4/17
  • 20161027_124403%5/17
  • 20161027_124630%6/17
  • 20161027_124407%7/17
  • 20161027_124559%8/17
  • 20161027_124653%9/17
  • 20161027_124718%10/17
  • 20161027_124503%11/17
  • 20161027_124806%12/17
  • 20161027_124925%13/17
  • 20161027_124938%14/17
  • 20161027_124955%15/17
  • 20161027_125007%16/17
  • 20161027_125315%17/17
  1/17
  20161027_124620
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 493
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 125 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti per shitje ne nje ndertim te ri me dy ashenson ndertuar ne vitin 2006. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te madh me garderop, sallon me kuzhine nje ballkon, dy dhoma gjumi njera prej tyre me ballkon si dhe dy tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 125m2. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %