Ju jeni vizitori 4646021

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje ne Don Bosko
 • 14689785_935008369978339_1011304713_o
  Full Screen
  • 14689785_935008369978339_1011304713_o%1/12
  • 14686413_935008319978344_708931030_n%2/12
  • 14697252_935008363311673_875237364_o%3/12
  • 14647484_935008376645005_1349989575_o%4/12
  • 14642744_935008286645014_1097609920_n%5/12
  • 14672803_935008239978352_1979644559_o%6/12
  • 14697064_935008393311670_210699910_o%7/12
  • 14593535_935008243311685_575364776_n%8/12
  • 14697205_935008409978335_2017411853_o%9/12
  • 14628241_935008233311686_1668264316_n%10/12
  • 14694612_935008303311679_214188984_n%11/12
  • 14696944_935008309978345_1608520768_n%12/12
  1/12
  14689785_935008369978339_1011304713_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 718
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Albanopoli
  • Zona e brendshme: 119 m²
  • Mbulim zone: 129 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe eshte ne katin e dyte. Apartamentit i jane bere punime ekstra dhe shitet i mobiluar. Apartamenti ka tre dhoma gjumi. Ka nje koridor dhe dy tualete. Apartamenti ka orientim Perendim. Punimet jane bere kohet e fundit dhe mjaft cilesore. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 129.00 m²
   • Zone interneti 119.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %