Ju jeni vizitori 4612231

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Rruga 'Mujo Ulqinaku' , prane stadiumit
 • 14877665_1244957862191711_658474162_n
  Full Screen
  • 14877665_1244957862191711_658474162_n%1/3
  • 14826196_1244957852191712_1574534556_n%2/3
  • 14895524_1244957825525048_1807447565_o%3/3
  1/3
  14877665_1244957862191711_658474162_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 288
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Stadiumi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Mujo Ulqinaku" ,Durres
  • Zona e brendshme: 170 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambient me siperfaqje totale 170 m2 ne kat te dyte te nje pallati te ri. Ambienti eshte totalisht i ri, i ndare ne 3 zyra me siperfaqe 45 m2 dhe 1 zyre me siperfaqje 35 m2 + 1 tualet. Ambienti eshte i shtruar me parket dhe ka pamje nga rruga kryesore qe te con nga pallati i sportit tek stadiumi. Eshte i pershtatshem per ambiente per zyra apo biznese te ndryshme. Cmimi i zyrave me siperfaqe 45 m2 eshte 25000 lek ndersa i zyres me siperfaqje 35 m2 eshte 15000 lek nese merren vecmas. Nese ambienti merret i tere ,jepet me nje cmim OKAZION :70000 lek ne muaj. Per cdo informacion ,pres te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 170.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta